همزمان با توسعه روز افزون شبکه هاي کامپيوتري و اينترنت وضعيت براي نظارت و مديريت تصاوير با دوربين مدار بسته هوشمند پيشرفته تر بسيار فراتر از قبل شده است. قيمت بالاي محصولات نظارتي اين امکان را براي مجهز کردن خانه ها محيا نمي کرد ولي سامسونگ با ارائه دوربين مداربسته تحت شبکه خانگي هوشمند اين توانايي را به ما مي دهد تا همزمان تصاوير را با کيفيت (وضوح 640×480 و 30 فريم در ثانيه) در گوشي هاي موبايل داراي سيستم اندرويد و آيفون مشاهده کنيم.
در نمايشگاه CES 2012 نماينده ي آمريکايي شرکت سامسونگ از محصول جديد دوربين مداربسته هوشمند خود رونمايي کرد. از ويژگي هاي آن مي توان به کيفيت 1.3 مگاپيکسلي اشاره کرد که مجهز به WiFi است و توسط آن مي توان تصاوير کودکان، سالمندان و حيوانات خانگي خود را مستقيماً از طريق تلفن همراه خود مشاهده کرد.در ضمن نصب و راه اندازي اين نوع دوربين مداربسته نسبت به مدل هاي مشابه خود بسيار ساده و آسان مي باشد. با فشار دادن دکمه تعبيه شده روي دوربين مداربسته و دکمه WPS روي روتر ، دوربين مداربسته شروع به فعاليت مي کند.
با قرار دادن و تنظيم نمودن اين دوربين مداربسته روي ميز و يا با نصب آن روي ديوار و با زدن دکمه شروع فعاليت آن، تصاوير گرفته شده بصورت فيلم ضبط مي شود حتي در تاريکي هم با وجود LED ها و نمايشگرهاي مادون قرمز امکان دريافت تصاوير وجو دارد و در آخر تمامي اين فيلمها روي يک حساب شخصي يوتيوب آپلود مي شود.
از ديگر دوربين مداربسته هاي مشابه مي توان به مدل IZON اشاره کرد که فقط روي iphone قابل نصب است اشاره کرد ولي دوربين مداربسته سامسونگ بخاطر نصب و استفاده آسان آن نسبت به رقيب خود در رده بالاتري قرار دارد.
انتقال تصاوير دوربين مداربسته به تلفن همراه

دوربين ,مداربسته ,مي ,تصاوير ,روي ,نصب ,دوربين مداربسته ,اشاره کرد ,مي توان ,هاي مشابه ,کرد که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی scholarchipforiranians sogand 123parseh بهترین سایت کارگزاران سینما مطالب اینترنتی مطالب ۲۰۲۰ ali11222 Benjamin's life